Başkan’ın Mesajı

Bakioğlu Holding AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Cem Bakioğlu’nun Mesajı

Cem Bakioğlu
Bakioğlu Holding AŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Bakioğlu Holding’in Kıymetli İş Ortakları ve Değerli Çalışanları,

Hepinizin çok iyi bildiği üzere, Bakioğlu Holding olarak kuruluşumuzdan bu yana tüm faaliyet alanlarımızda hep “en iyiye” ulaşmayı amaçladık. Ülkemize değer katmayı, uluslararası saygın şirketler arasında yer almayı, hem ülkemizin hem de grubumuzun bayrağını dünyanın her köşesinde dalgalandırmayı hedefledik. Misyonumuzu da bu doğrultuda belirledik ve hep bu hedefle yol aldık. Elbette ki bunun için gelişime ayak uydurmalı ve sürekli olarak yatırım yapmalıydık.

Yaptık da…

Bilgiye, yeniliğe, teknolojiye en önemlisi insan değerimize, kısacası Bakioğlu’nun geleceğine, yani bizim geleceğimize yönelikti bu yatırımlar.

Tüm bu gelişim sürecinde yolumuza daima Liderlik Anayasamız ışık tuttu:

“Birlik… Aşk... Kararlılık… İnanç...”

İşin içinde bu dört unsur olunca da liderliğe hızla yürüdük.

Biliyoruz ki bir marka misyonu ve vizyonu ile doğar, büyür, gelişir, başarır, güven sağlar, kabul görür. Nesiller boyu kalıcı olur. Bir başka deyişle: Baki kalır...

Bizler bugün faaliyette olduğu her alanda liderliğe ulaşmış bir grup olmanın bilinciyle marka yatırımlarımıza hız vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu başarının bir tesadüf olmadığını, Kurumsal Felsefemizin ışığında, “Değerlerimize” ve “Hedeflerimize” sıkı sıkıya olan bağlılığımızla yol aldığımızı çok iyi biliyoruz. Çünkü bizler Bakioğlu Holding çalışanları olarak; “Odağımıza insanı alırız” diyerek önce çalışanlarımızın, beraberinde diğer tüm paydaşlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerimizi şekillendirmeye devam ediyoruz. “Güven” sağlıyor, güven esaslı ilişkiler geliştiriyoruz. Hesap verilebilir, şeffaf ve adil bir kurum kültüründe hareket ederek, iş ve insan ilişkilerimizde “Adil yaklaşımlar” sergiliyoruz. “Kalite ve çözüm odaklı bakış açımızı” işimizin ve hayatımızın tüm süreçlerimizde uyguluyoruz. Tüm bu değerlerimizi şirketlerimizin her bir noktasında var etmek ve yaşatmak adına; en büyük değerimiz olan “insanın” “Gelişimini” destekliyoruz. Hayatın doğal bir döngüsü olduğunu bilerek ve her birimizin sadece kendi hayatlarımıza değil, çevremizde, ülkemizde olup bitenlere kayıtsız kalmaması gerektiğine inanarak “Sosyal sorumluluk bilinciyle” hareket ediyoruz.

Kurumsal felsefemiz ve değerlerimiz bizi çok daha ilerilere taşıyacak buna yürekten inanıyoruz. Çalışmaya, üretmeye, değer yaratmaya tüm gücümüz ve inancımızla devam ediyoruz. Birlik, aşk, kararlılık, inanç ilkelerimizle birlikte sonsuz başarılara yol almak, baki kalmak dileğiyle...

Cem Bakioğlu

Bakioğlu Holding AŞ

Yönetim Kurulu Başkanı