Seninle Baki

İlkleri hedeflediğimiz heyecan verici gelecek seninle baki…

Bakioğlu Dünyasının parçası olmak ve “Seninle Baki” dediğimiz arkadaşlarımız arasında yer almak istiyorsan insandegerleri@bakioglu.com.tr adresine öz geçmişini ulaştırabilir ya da açık pozisyonlarımız üzerinden başvurunu gerçekleştirebilirsin.

DETAYLI BİLGİ

Gelişim

Seninle Baki

Bak Akademi; “Gelişim seninle baki” mottosuyla faaliyetlerini yürüten Şirket Akademisi'dir.

Bak Akademi; Bakioğlu Holding ve Grup Şirketleri'nde görev alan çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç duydukları bilgi, beceri ve gelişim imkanlarını sağlayarak onları daha fazla sorumluluk gerektiren görevlere hazırlayan ve aynı zamanda gelişimin sürekliliğini hedefleyen, “Gelişim seninle baki” mottosuyla faaliyetlerini yürüten Şirket Akademisi'dir.

DETAYLI BİLGİ

İyilik

Seninle Baki

“İyilik seninle baki” diyor; çalışanlarımızı, yıl içerisindeki esenlik (wellbeing) programlarıyla buluşturuyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızı fiziksel, spiritüel, sosyal, duygusal, finansal, entelektüel, çevresel ve mesleki… gibi pek çok farklı alandaki konu uzmanlarıyla bir araya getiriyor; iyilik halimizin yani esenliğimizin korunmasını, daha da iyileştirilmesini önemsiyoruz.

DETAYLI BİLGİ

Gelecek

Seninle Baki

“Gelecek seninle baki” diyor; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanakları ile öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerini destekliyoruz.

"Geleceğin Profesyonelleri" olarak gördüğümüz stajyerlerimize, ilerleyen dönemlerde iş imkânı sağlayarak kariyer yolculuklarının parçası oluyoruz.

DETAYLI BİLGİ

Hayat

Seninle Baki

“Hayat seninle baki” diyor; çalışanlarımızın iş ve sosyal hayat dengesini yakalamasına katkı sunuyoruz.

Bakioğlu Holding Birebir Festivali, Sosyal Kulüp Faaliyetleri, Kıdem Törenleri, Kuruluş Yıl Dönümü kutlamaları, Yeni yıl kutlamaları, Dünya Kadınlar Günü buluşmaları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı özel uygulamaları... gibi farklı etkinlikler aracılığıyla çalışanlarımızla farklı platformlarda da iletişimde oluyor; Grubun paylaşım ve motivasyonunu artırmayı hedefliyoruz.

DETAYLI BİLGİ

Güvenli Hayat

Seninle Baki

“Güvenli hayat seninle baki” diyor; çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli koşullarda iyi bir çalışan deneyimi elde etmelerini hedefliyoruz.

Üretim alanlarında gerekli koruyucu önlemleri en üst düzeyde sağlıyor; eğitimler, bilinçlendirme çalışmaları, tatbikatlar ve webinarlar aracılığıyla iş sağlığı ve güvenliği kültürümüzü geliştiriyoruz.

DETAYLI BİLGİ

Bakioğlu Holding İnsan Değerleri ve Kurumsal Gelişim olarak, Grubumuzun misyon tanımı yani “Faaliyet gösterdiğimiz her alanda “en iyiye” ulaşarak ülkemize değer katarak dünya çapında saygın bir şirketler topluluğu olarak baki kalma” misyonumuz doğrultusunda;

  • “Adil, özgürlükçü, paylaşımcı, eşitlikçi” olmak gibi evrensel değerleri içselleştirmiş nitelikli iş gücü tarafından tercih edilen bir şirketler topluluğu olmayı,
  • Dünya ve sektördeki değişimleri kavrayarak, organizasyonumuzu nitelik ve niceliksel bakımdan bu değişime hazırlamayı,
  • Grup stratejisi doğrultusunda çalışan profilini güncel tutmayı,
  • Grup hedef ve stratejileri doğrultusunda kurgulanan bireysel performans yönetimi sistemi çerçevesinde, çalışanlarımıza gerçekçi ve sürdürülebilir geri bildirimlerde bulunarak onların profesyonel gelişimini sağlamayı,
  • Organizasyonun farklı bölümlerinde görevlendirmeler yaparak, çalışanlarımıza farklı alanlarda kendilerini geliştirme, tecrübe edinme ve yönetime katılma fırsatı sunabilmeyi,
  • Mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılarak çalışan deneyimini, memnuniyet ve bağlılığını arttırmayı ve
  • Sürdürülebilir İnsan Değerleri Politikaları ile stratejik bir partner olmayı amaçlıyoruz.

Tüm bu hedeflerimize ancak işini aşkla yapan, doğru yeteneklerle birlikte ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Daha niceleri ve ilkleri hedeflediğimiz heyecan verici gelecek Seninle Baki…

Bakioğlu Dünyasının parçası olmak ve “Seninle Baki” dediğimiz arkadaşlarımız arasında yer almak istiyorsan insandegerleri@bakioglu.com.tr adresine öz geçmişini ulaştırabilir ya da açık pozisyonlarımız üzerinden başvurunu gerçekleştirebilirsin.